| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jde to i bez plínek?

Ivule,

ja uz se nad tim sezenim tez nekolikrat pozastavovala.
Pro predstavu: Muj syn sedel take az tak v 11 mesicich, 10kg mel az tak v 17mesicich (coz nevim jiste, ale 10,10 mel v 18ti). Kojen byl rok a tyden, sam behal ve 13 mesicich a v satku nebyl nikdy :-))

K posazovani:
Maminky provozujici BKM mi vzdy na otazku posazovani ditete (a to treba ditete nekolika denniho!) psaly, ze dite nad nocnikem/zachodem drzi chvilku, napr. jen co napocitaji do deseti. A ty maminky si vesmes MYSLI, ze ta poloha nad nocnikem proste diteti nevadi. Nejaka maminka mi treba psala, ze dite drzi v podpazi proti sobe, dite tedy trochu visi na rukach matky, nektere maminky zas psaly, ze maji dite oprene o sebe. A znova musim napsat, ze by mne velice zajimal nazor/studie nejakeho odbornika na toto tema. Zejmena, jestli se predcasne posazovani neprovali jako zdravotni problem az nekdy v budoucnu.

Dalsim mym argumentem je, ze si nedovedu predstavit, jak moje druhe dite se silnym atopickym ekzemem od 2 mesicu neustale svlekam na nocnik. Ja jsem byla rada, kdyz byla cela zabalena v dupackach a nesvlikala se mi z toho, ani ponozky s kalhotama mit nemohla (stale jen neco vcelku - treba puncochace) a obcas i ponozky na ruce ve dne (kdyz mela zachvat svedeni). O zasitych rukavech pyzama na noc az do temer tri let ani nemluvim... Proste i kdybych treba chtela neco takovyho zkouset, tak to neslo, nebot by se mi dcera udrbala az do infekce. Na tohle mi vzdycky maminky provozujici BKM psaly, ze holt BKM neni pro kazdeho. Mno, menecenna si kvuli tomu, ze jsem od narozeni dite nevysazovala a tak PRY s ditetem nekomunikovala vazne nepripadam :-)

Kdyz jsem dceru zacala ucit na nocnik (to uz behala), tak jsem musela sedet u ni, drzet ji obe ruce, aby si na nozicky proste nedosahla. Osobne mi tahle komunikace stacila :-(

Jinak tyhle svoje prispevky k BKM stale kopiruji dokola:-) a nejak na stale nedostavam jasne odpovedi, takze pokud jste mne jiz cetli, tak mne klidne preskocte :-)) Odpovedi maminek, ktere toto delaji je vzdy takova, ze to tak CITI, a ze si ty maminky MYSLI, ze to detem ublizit nemuze. Az mi nekdo za par let :-)) doda jasnou studii o tom, ze tyto deti NEMAJI problemy s pateri, pak prestanu prudit:-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.