| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jde to i bez plínek?

ZaaZo, myslela jsem to tak, ze nejaka matka napr. navstivila nejaky ten prirodni narod a objevila kouzlo venovani se cely den diteti v satku nebo na zadech u matky atp.Kdovi, co tam videla...zachodovou misu urcite ne:-))Asi se tam prikrci do kere nebo pod strom a nekdo to upravil tak, ze my prece pod strom nepujdem, my rovnou na WC misu:-))
Tak mi to teda pripada.
Jo , vse je cizinko o toleranci, to jo.Ja nikomu taky neberu, ze si seda obkrocmo se svoji 3letou dcerou na WC misu , ale pripada mi to proste nerealne a ani by me nenapadlo to zkusit.Protoze ja si jako mazka idiot nepripadam, zvladam s detima vse a to , ze prcek ma ve 25mesicich pampersky mi nepripada nikterak, ze je divny.Ani me v zivote nenapadlo kafrat nekomu do toho, zda koji nebo nekoji.Zda jde po 2mesicich do prace a dite odlozi k chuve, zda nekdo preferuje porody doma nebo v porodnici...zkratka je mi to jedno, je to kazdeho vec.Jen me toto tema zarazilo a pripada mi to proste divne, protoze to nedelaly ani nase babicky, tak co je to za novoty???
Taky nevidim nejaky hlubsi smysl.Syn starsi byl kojen jen 3tydny, mladsi pres rok.Kakani meli obadva nepravidelne, rozhodne jsem ho netahala u sebe 24h v satku a kdyz spinkal v postylce nebo na zahrade v kocarku, snazila jsem se udelat spoustu veci doma, tak, aby az se probudi se mu mohla venovat.Takze kdyz treba 3h spinkal, urcite s plenkou, nebo to se to dite ma jako budit a litat s nim na WC misu??proste pro me je toto tema usmevne, nic vic nic min.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.