| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jde to i bez plínek?

Mám dvě holčičky. První holčička mi už od šesti týdnů kakala mimo plenky. Ze začátku vleže, "řekla si", že potřebuje, já ji rozbalila a pak ona se spokojeným výrazem ve své tváři vykonala svou potřebu. Kolem půl roku, když začala sedět, tak jsme plynule přešly na nočník a záchod, kde jsme chytaly i většinu čůrání. V roce a půl už byla 100% bez plen přes den, v necelých dvou letech jsem už nedávala ani plenu na noc.
Druhá holčička mi na tento model najela také, ale v jejích 9 měsících nastal zlom. Od té doby moje dnes již 14měsíční dítě odmítá pustit cokoliv do záchodu nebo na nočník. Všechno jde do plen nebo, když je nahatá, tak kamkoliv na zem.
Stalo se to, když u nás byla na návštěvě známá s tehdy 13měsíční holčičkou, která nočník odmítala tvrdě a odmítá dodnes. Holčičky si spolu "povídaly" a od toho dne moje zlatíčko objevilo kouzlo pokaděných a pročůraných plen.
Má někdo nápad co s tím?
Když vidím, že se chystá něco do plen vypustit, posadím ji na nočník, tak to "podrží" a buď mi z nočníku uteče nebo si počká, až ji zase dám plenu.
Jo a pro odpůrce stresovaných dětí - nestresuji ji tím. Když to nejde samo, tak pravda, občas to zkusím, ale žádné nervy z toho nemáme.
Ze dne na den odmítla nočník

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.