| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Stravování těhotných

Takže podle Zoe když sebou seknu na chodníku a odřu si koleno je to jistojistě proto, že jsem podvědomě předpokládala, že se to tak stane a vlastně jsem to udělala schválně, stejně tak jako že schválně zvracím, abych se "zbavila" mrňouska. No fuj, já jsem to musela přečíst hned několikrát, abych pochoila, že ona to myslí vážně a ne jako recesi!!! Milá Zoe, u nás doma nezvracel nikdo a problémy, které jsem první 4 měsíce měla jsem naprosto neočekávala a dost mě zaskočily. Za své těhotenství jsem Bohu vdečná, na miminko se těším, miluju je a jsem připravená je brát takové, jaké bude, i proto jsem nebyla na žádných genetických testech -neumím si představit, že bych takového nádherného malého tvorečka v sobě měla nechat zabít. Věř mi, že vyzvracet ho ven se mi nechce ani náhodou. Bohužel některým ženám nedělají prudké hormonální změny v těhotenství dobře a proto - zvlášť působením HCG v raných fázích bývají ty nevolnosti. Bachovy esence znám, stejně tak jako homeopatii, někdy se jimi léčím, vím že někdy pomáhají, ale někdy zase ne, s tím už nic nenaděláš, na každého působí jak těhotenství tak Bachovky úplně jinak, tak nám nevnucuj něco, co je evidentní pitomost, sory.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.