| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Deník koule - začátek

Ireno, teď zase nechápu já, jestli to co píšeš, myslíš skutečně vážně nebo nás ostatní jen tak zkoušíš, kolik vydržíme. Myslím si, že Essi nemá v těhotenství žádné zvláštní potíže a snáší ho dobře ( pokud se pletu, tak Essi, promiň). Myslím, že jediné čím "trpí" je nadstandartní smysl pro humor aschopnost ventilovat ho i písemně, což obdivuju, protože to není jednoduché, napsat to tak, aby pobavila i ostatní. Měla jsem z článku dojem, že se jenom snažila z humorem shrnout ty každodenní maličkosti, které všechny z nás potkávají. Trochu je nafoukla, aby bylo o čem psát. Ujišťuji tě, že kdyby byla nebo se cítila tak nemocně, jak to chápeš ty, tak nic takového ani napsat nemohla. Nevím, ale mě nepřipadá nijak zábavný popis toho, jak a co všechno jsi v těhu v pohodě zvládla. Ne že by to nebylo obdivuhodné, ale proč psát o tam, jak myjeme okna apodlahy a pereme a vaříme astaráme se o dálší děti. To snad dělá většina z nás a myslím, že i Essi, ale moc vtipně to nezní. Můžu tě ujistit, že se ve svém 37. týdnu necítím vůbec nemocně, do 35. týdne jsem chodila normálně do práce ( každé ráno hodina cesty tam a hodian zpátky ), kromě toho jsme se asi před čtvrt rokem přestěhovali do domku, který je sice nový, ale v žádném případě hotový, takže je to trošku jako na staveništi ( co vytřeš, to je cca za dvě hodiny ve stejném stavu, moje víkendy vypadají tak, že ráno asi v šest, zazvoní parta zedníků abuší se do sedmi do večera. Ne, že bych zrovna musela dělat fasádu, ale nakrmit v průměru osm lidí, dá celkem fušku a neděle je podle téhož scénáře. abych se v týdnu nenudila tak vyřizuju to, co můj muž nestihne a do toho s mým lehce pubertálním páťákem řešíme školní povinnosti ajiné lahůdky. Tím jsem si nechtěla stěžovat, jen říct, že jsem úplně zdravá a přiznám, se, že i tak mám někdy svého stavu plné zuby a rozhodně nemůžu tvrdit, že bych se nikdy necítila líp a přitažlivěji ( při pohledu na štíhlé dámy na koupališti zažívám podobné pocity jako Essi, ale to neznamená, že bych trpěla mindrákem ). Prostě s trochou nadhledu se dá všechno líp přežít. Takže doufám, že jsem se tě nijak nedotkla a přeju všem hezký den.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.