| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Deník koule - začátek

no ja myslim, ze pisatelka chtela byt bud uzasne vtipna, nebo ji tehotenstvi nezastihlo v tu pravou zivotni chvili :o)))) je to opravdu nejkrasnejsi zivotni obdobi, kdy si clovek jeste uziva volnosti, ale uz pomalu tusi, ze tomu bude brzy konec :o) co se tyce sexu, znam jen malo lidi, kteri o nej definitivne ztratili zajem a funicich sentinelu jsem take mnoho nepotkala - pokud clovek ma normalni vahu pred tehotenstvim, nejakych 12 - 15 kg navrch ho absolutne nemuze rozhazet - ja osobne jsem kmitala do dne porodu a nedlouho po prichodu z porodnice jsem zacala zase, den predtim nez jsem rodila, jsme byli s manzelem nakupovat nabytek a denne jsem uklizela, prala, zehlila a ac byla velika vedra, krome dne, kdy me lekar doporucil klid na luzku kvuli hodne nateklym kotnikum a vysokemu tlaku, jsem chodila na dlouhe prochazky se psem, na houby a zarizovala co slo.....pri predstave, ze bych na cely den ulehla, jak zminujete - spala dvanact hodin, co budete devce delat pri dalsim diteti, jedno budete mit, druhe na ceste, k tomu domacnost, manzel, mozna nejake zamestani - neni preci prvni tehotenstvi takova zkouska, jak se clovek s tim vsim bude umet vyrovnat, az to bude podruhe, potreti...? pokud to byl pokus o vtipnou formu denicku nastavajici maminky, musim rict, ze moje reakce a koukam i reakce ostatnich maminek je takova, ze zminovany denicek by mel spis nalezet frigidni line pritloustle prodavacce z lahudek a ne aktivni schopne mamince - dnesni trend je takovy a tak to je :o)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.