| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Deník koule - začátek

Ireno,

3x jsem tu vcera pro Tebe vcecra mela rozepsany prispevek, mozna trochu ve stejnem duchu jako cizinka. Presne jsem tam mela stejna slovni spojeni jako pouzila ona, napr. to, ze si Esssi (ta es jsou tam 3x, uz to Sylvi vim) dovolila sahnout na "posvatne veci".

Ja, jako jeden z nejvetsich prudicu na Rodine na tyto posvatnosti saham velmi casto. Kojim nezvykle dlouho, sve deti tu bezne nazyvam chcipakama, saham holkam na oblibene porady, saham na zde oblibene zpusoby lecby atp. Diskuzi vedu jak umim a nikdy nevim, zda se nejaky ten nalet sesype nebo ne. To se prece neda nikdy urcit predem, zda s tim ostatni souhlasit budou ci ne, neda se urcite predem, zda reakce budou souhlasne, nesouhlasne ci nebudou zadnou. Ja jako rebel prece pocitam se vsemi variantami a jsem pripadne pripravena (kdyz mne nekdo behem diskuze presvedci) svuj nazor zmenit. Mozna by jsi se nad tim mela zamyslet, mozna by jsi pak tak precizne netrvala na svem puvodnim nazoru, mozna by jsi se posunula jinam. Zmenit nazor behem diskuze mi tedy prijde uplne normalni.

A to, ze clanek je potrhly je Tvuj nazor, tady malicko generalizujes :-) Zde bych potrebovala lepsi formulaci, napr. ze Tobe se zda potrhly. To je ale moje klasicka poznamka rejpala na Rodine, kterou kdybych nenapsala, tak by se na mne sesypali ti, kterym tohle vzdycky napisu :-))))))

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.