| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Úvahy jednoho městského člověka

Bozeno,

ale samozrejme ze prikladani, vyhasnuti kotle, muj odpoledni prichod ze skoly a zatapeni v kotli znam velmi dobre. Moji rodice meli dum na vesnici, ktera je od r. 68 pripojena k Praze. Ustredni topeni navic delali v dobe, kdy mi byly 3 roky, pamatuji si zcela jasne diry do podlah v prvnim patre, kudy pak vedly trubky. Do mych 3 let se tedy topilo v kazde mistnosti zvlast v Petrach. Plyn jim zavedli az v dobe, kdy jsem ja uz byla vdana a bydlela jinde (tusim tak rok 96). Napr. i vodu jim zavedli v roce 1993-4 - to jsem uz taky bydlela jinde. Cili cele detstvi jsem pila vodu ze studne a zdrave to rozhodne nebylo. Ostatne kanalizace tam neni dosud. Navraty do zcela studeneho domu znam opravdu duverne, zatapeni znam duverne, vsude plno bordelu z koksu znam duverne... Dneska, kdyz ma mama plyn a ted bude mit ten programator, tak ja uz proste nevidim problem.

Jasne, ze mist, kde neni kanalizace je spousta, ovsem kdyz reknu, ze to neni kanalizace v Praze, tak se kazdej divi :-) a presne takhle se lidi divili treba s tou vodou ci plynem.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.