| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Deklarace práv počatého dítěte

Ahoj, Sally,
1. nevšimla jsem si v blízkém okolí žádných zuřivých ochránců práv dětí, ani fanatických odpůrců antikoncepce a potratů.
2. srovnávat Rumunsko za Cauceska se střední Evropou 2001 mi - promiň - přijde silně ujeté.
Proto jsme se narodili v Česku, abychom řešili místní problémy. Jestli máš dojem, že je třeba pro ty děti něco udělat, proč tam neodjedeš a neuděláš to ?
(neber to jako urážku nebo provokaci, prosím)
3. proč si myslíš, že něčí život nemá smysl ?
Je to jen otázka hodnot. Z hlediska indického hinduisty nemá Tvůj život větší cenu než život krávy, kterou máš na talíři. To, že někde nevidíš smysl, neznamená, že tam žádný není. (všichni, kdo jste už tohle četli, promiňte, že se opakuju)
4. ke spoléhání se na "své duchovní síly".
Možná se pletu, ale možná to bylo směřované ke mně. Takže: ty "duchovní síly" nejsou "naše", prostě tady všude jsou. Pro Tvou dceru by určitě bylo přínosem, kdyby si uvědomila, že existuje něco, co nás přesahuje a k čemu se v případě potřeby můžeme obrátit o pomoc - a že ji taky dostaneme, i když to vždycky není hned a takovou formou, jakou očekáváme.
Popisovaná metoda NENÍ ANTIKONCEPCE - k tomu se líp hodí kondom - je to JEDNO Z MNOHA MOŽNÝCH ŘEŠENÍ nastalé krize. Nevěděla jsem, ŽE mi to vyjde, byla jsem už smířená s tím, že budeme mít čtvrté dítě nebo taky další dvojčata.
Nezakazuju nikomu potrat ani jakoukoliv antikoncepci, to bych si nikdy nedovolila. Každý z nás je jinde a někdo prostě bude potřebovat dalších deset životů k tomu, aby pochopil a prožil, proč je potrat zabití živé bytosti.
Přeju hodně štěstí
Jana Vladěna S.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.