| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Co je atopický ekzém

Ahoj

Rád bych se s vámi podělil o svoji zkušenost s atopickým ekzémem. Již od narození trpím nepříjemnými ekzémy a kožními alergiemi. V 6 letech jsem byl hospitalizován v brněnské dětské nemocnici kvůli stroupkům ve vlasech a od té doby mě kožní potíže provázejí více, či méně až do teď. Tak jako většina lidí jsem vyzkoušel všechno možné - od kortikoidních mastí až po bylinné čaje a výsledky mě nikdy moc nepotěšili.

Minulý rok jsem byl na dovolené v Austrálii, kde jsem strávil 14 dní mezi místními domorodci, protože se zajímám o jejich kulturu a zvyky. Když jsem jim ukázal svůj zarudlý krk a končetiny, začal místní "mastičkář" vyrábět nepříjemně vonící bylinnou emulzi, která mi po pár dnech prostě a jednoduše pomohla od nepříjemného svědění a pokožka se velmi rychle uklidnila. Tuto bylinnou procedůru jsem absolvoval asi týden a mohu Vám říci, že výsledek mě mile překvapil a potěšil.

Základem té bylinné emulze byla rostlina, které domorodci říkali "Old man´s weed" a mě bylo jasné, že nic takového u nás doma neseženu. Proto jsem v Austrálii začal hledat nějakou firmu, která by z té rostliny vyráběla krémy, nebo masti. Našel jsem jednu, která se zabývá výrobou čistě přírodních tělových balzámů, založených právě na této rostlině. Nakoupil jsem od nich 15 výrobků, které jsem pak u nás doma rozdal známým, kteří mají potíže s ekzémy a také s lupénkou. Většina z nich byla po používání balzámu nadmíru spokojena, což mi udělalo velikou radost.

Protože vím, jaké to je, být v nemocnici a přát si, abych mohl svoji kůži alespoň na jeden den vyměnit, rád bych pomohl některým z vás, či vaši dětem, kteří máte problémy s ekzémem. Objednal jsem dalších 15 balzámů, které by měly dojít příští týden. Rád bych našel několik zájemců, kteří by tento australský přírodní výrobek chtělo vyzkoušet. Nechci za to ani korunu, snad jen fotodokumentaci "před a po" užívání.

Tento balzám má obsah 100 ml, je čistě přírodní, bez parabenů, ropných produktů, umělých vůní, konzervačních a jiných chemických látek. Pokud by jste měli zájem o tuto moji nabídku, napiše mi buď sem, nebo na drochykta@seznam.cz . Rád Vám poskytnu více informací.

Přeji všem hezký den

Radek Drochytka
Bořetická 9
Brno 628 00


Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.