| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak se nezamilovat do FDN Brno

Milá Žabko,
V dětské nemocnici jsem strávila skoro celé dětství a to doslova.(i několikrát do roka) Opakované zápaly plic mně vždy dostaly bezpečně za mříže nemocnice.
Pamatuju si jak mi moje mamka nosila ovoce a podávala mi ho zamřížovaným oknem v přízemí, protože přišla zrovna v době kdy nebyla návštěvní doba (jindy pracovala) a já seděla na okně a prosila ji ať ještě chvilku zůstane. Ona však spěchala, aby ji náhodou nikdo neviděl že stojí na trávníku a nenadal jí. Na návštěvu na pokoj chodili jen o víkendu, protože jindy to prostě nestíhali.
Operací jsem si tam taky zažila dost s tím vozením na operační sál nahou jsem si taky zažila na vlastní kůži. Bylo mi 14. musela jsem se svléknout a nahá vyjít na chodbu tam lehnout na lehátko a jelo se. Naštěstí přes mne hodili aspoň prostěradlo.
Vizita pravidelně probíhala tak, že jsme si museli košile vyhrnout až ke krku, lehnout na postel a čekat na pány doktory. Když vešlo navíc pár mediků tak to byl opravdu trapas. Pamatuju si i jednu holku která se takhle u vizity i rozbrečela. Panebože byly jsme už velké holky, rostly nám prsa. Jenže ti doktoři nechápou že jsme se styděli a bylo nám to opravdu nepříjemné.
Prosklené zdi mám taky v živé paměti. Jedné holčině z vedlejšího pokoje čouhaly z břicha 2 trubičky z kterých pořád něco vytíkalo. A my vedle v pokoji se na to museli pořád dívat, protože sestry nebyly schopné zatáhnout závěs.
Každý den nám vozili pytle plenek které jsme museli skládat pro kojenecké odd. ale to nám nevadilo aspoň nám to utíkalo. Taky byla občas legrace to nemůžu popřít např. závody po chodbách na inv. vozíkách to bylo bezva. Ale takových lepších vzpomínek je opravdu pomálu.

Vidím že se toho za těch 10-15 let moc nezměnilo a to je škoda.
Doufám, že moje dítě do nemocnice nebude muset. Dodnes mi při té vzpomínce běhá mráz po zádech. Oddělení jsem vystřídala několik a je to všude stejné to mi věř! Archa Chantall pravda v té době ještě nebyla :o)
Ale s tou fackou 8 měsíčnímu dítěti mně až zamrazilo mám stejně starou dcerku a vidět, že ji nějaká rádoby dětská sestra bije bych se určitě neudržela a mázla ji taky…

Rozhodně bys nějakou stížnost podat měla, ale myslím si Žabo upřímně, že to asi bude k ničemu. :o((

Každopádně hodně štěstí a zdravíčka dětem ať už tam nemusíte.

Danina

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.