| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Trochu jsem se spletla aneb Mé první hlídání

JanoB, nejde tady o věk. Možná trochu, pokud jde čistě o materiální zázemí. Psychicky to nevidím jako Ty. Myslím si, že na výchovu dětí se nelze připravit. Můžeš číst co chceš a studovat, co chceš, ale pak je všechno jiné a jinak. Musím říct, že i když mám 3 děti různého věku, tak nikdy problémy nebyly stejné. Jako je každé dítě jiné, tak i řešení problémů byla jiná. A pořád je to stále amatérské, i když vlastně bych teď měla mít nějaké zkušenosti a podle toho se chovat a minimalizovat chyby ve výchově. Jenže, třeba u druhého dítěte si řeknu, takhle ne, tohle nemůžu, protože to nešlo, půjdu jiným směrem a stejně to může být na houby.
Snažím se vychovávat děti s ohledem na jejich povahu, schopnosti a možnosti. Chci pro ně jen to nejlepší, chci, aby byli šťastní. Ale i když se snažím, tak možná nedokážu u svých dětí vidět všechno jasně a čitelně.
Nesnášela jsem otázky v těhotentví typu - tak co, jak se připravuješ?
Jiná odpověď jednoduše nešla, než - nijak, uvidíme, nějak bylo, nějak bude.
Vážně nevím, jak speciálně bych se měla na děti připravovat.
A pak tady někdo psal o cestování, že to nelze, neboť má děti velmi rozdílného věku. V tom já naopak vidím výhodu - takže my se v ničem neomezujeme, myslím v cestování - pokud na to jsou finance.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.