| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak se nezamilovat do FDN Brno

Já jsem byla v FDN Brno 2x. Je to téměř už 25 let, ale mám z toho špatné pocity i dnes. Byla jsem na operaci tříselných kýl. Pamatuji si, jak na mě sestry řvaly, ať jsem zticha nebo už nikdy neuvidím mámu. Pro 4-leté dítě šok. Jednou mě sestra dala facku, protože jsem po klistíru nestačila jít na nočník. Po operaci mi donesli polévku. Byla na ní nejméně centimetrová vrstva tuku a uprostřed plaval 1 velký nok. Nikdy jsem nic takového nejedla a nechtěla ji sníst. Setra mě chytla za krk a namočila bradu i nos do té mastnoty. Otec za mnou chodil každý den a nosil jahody. Já je dostala jen jednou, když ho pustili až za mnou. Nechtěl věřit, že jsem je nedostala. Když jsem byla malá a jeli jsme s našima někam, kde mi to připadalo jako okolí nemocnice, tak jsem naše hystericky prosila ať mě tam už nikdy nedávají a to jsem kolikrát byli i v jiném městě. Dodnes mám takový nepříjemný pocit, když mám jet okolo. Brácha byl tam ve dvou letech a vrátil se hrozně zlý. S nikým nekomunikoval, začal se hrozně vztekat a byl hrozně zlý na mámu. Kolikrát ji uhodil a nechtěl k ní ani jít. Nevím co tam s ním dělali.
Nevím jestli někdo zažil, jak se chovají ke starým lidem. Je to hrůza. Otec má problémy s plícemi a lékařka ho poslala okamžitě do nemocnice k hospitalizaci. V ambulanci plícního doktorka nám oznámila, že to není akutní ať si ho odvezu domů a dala mu nějaký sprej, že to přejde. On začal dusit ještě víc a neměla jsem odvahu ho vzít domů, protože nebyl schopen se nadechnout a jen lapal po vzduchu. Uprosila jsem je ať si nechají tam na pozorování, že si klidně ho odvezu, ale mám strach, že se mi udusí. Začala mi kázat jak se má rodina postarat, ale jesli teda potřebuji, že ho tam nechá. Odpoledne mu dali nějaký přístroj, aby přes něj dýchal. Má ochrnuté rucei nohy a ani já nepochopila, jak se to dělá. Setra svolala všechny ať se jdou podívat na toho blbce co dělá. Nevíte jak mi bylo. Málem jsem se rozbrečela.
Malé děti a staří lidé se nemůžou bránit a personál by měl mít ohled na tyto pacienty. Pokud ne měli by tito lidé vykonávat jiné povolání.
D.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.