| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak se nezamilovat do FDN Brno

Je to strasne, co pisete, ale musim s Vami pouze jen souhlasit. Jsem pouze vystudovana zdravotni sestra a zkusenosti z praxe Vas priheh pouze potvzuji. Byl to take jeden duvod proc jsem nazacala pracovat ve zdravotnicvi, nemam na to zaluded. Nemislim na tu praci, ale na pracovni kolektiv a lavne a postoj pacient verzus zdrav. personal.Behem celeho studia nam vztepovali do hlavy, ze nejdulezitejsi je pristup k pacientovi a ejhle, kdyz prijdete na praxi, veci jsou uplne jine. Vzdy se najde alespon jedna sestra, ktera ma kladny vztah k pacientovi, ale po case se zmeni a zacne pacienta brat jako kus. Zazila jsem to na vlastni oci u sve kamaradky. Behem studia by pro pacienta udelal prvni posledni, jeste par let po studiu, ale casem se prizpusobila okoli(tim myslim ostatnim sestram) je to hrozne.
Podobne zkusenosti jsem zazivala behem tehotensvi.
Za sve dite bych bojovala do posledni moznosti, proto nevzdavejte to a ozvete se.
Alena

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.