| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku České matky a péče o děti do 3 let-rodina a (nebo) kariéra?

Myslim, ze je dulezite se o praci u puvodniho zamestnavatele zajimat a promluvit si s lidmi, kteri jsou vstricni a maji rozhodovaci pravomoc a umet/moci jim nabidnout to, co je pro firmu dulezite. Mam dvojcata, od jejich jednoho roku s nima ziju sama a od jejich dvou let jsem se zacala zajimat o moznosti nastupu do prace. Smluvila jsem si schuzku s generalnim reditelem a nabidla mu moznosti, jak bych mohla zamestnani resit. Nabidla jsem mu castecny uvazek, s tim, ze budu jeden den v tydnu v praci a zbytek odpracuju doma (bydliste mam 100 km od zamestnani). Reditel souhlasil - znal moji praci a vedel, ze budu pro firmu prinosem (no, uprimne receno, moc jsem tomu reseni sama neverila, proste jsem to zkousela, jestli by mi na neco podobneho nekyvnul - pracuju v pomerne konzervativni firme a jsem personalistkou, u kterych se predpoklada, ze jsou obvykle na pracovisti). Nyni pracuju na plny uvazek - do Prahy jezdim z Jablonce 2-3krat tydne, kdy jsou holcicky ve skolce, popr. u mych rodicu, dvakrat mesicne je hlida najata pani. Zbytek casu delam po nocich - a 4 az 5 dni v tydnu se muzu venovat svym beruskam. Nerikam, ze na podobne reseni pristoupi kazdy zamestnavatel. Nic se vsak nezkazi aktivitou, kdy clovek nabizi sefovi ne problem, ale jeho reseni a ma rozmysleno, jak co bude delat, aby dostal svym slibum.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.