| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Učitelské tipy, triky, strategie

Děkuju za náměty, myslím, že je toho až až.
Akorát, že malá teprve začíná sedět, takže třeba hračky do vody ještě moc nejsou aktuální. Ale už je máme připravený, nejspíš je dostane na vánoce. :-))
A papír sice roztrhá, ale všechno cpe do pusy a je hrozně rychlá, i když u ní sedím, tak z ní pak rvu cucky cárů.
Myslela jsem, že nanny jsou školené, aspoň tak mi to kdysi vysvětlovaly moje domácí. Jako, že jsou profesionální au-pair, tím pádem líp ohodnocené a tak.
Mám pocit, že jsem tady udělala dojem, že pořád žiju v Anglii, ale to už dávno ne. Vdala jsem se v Čechách, angličani a jejich styl zábavy mi moc nesedli. Můj přítel chodil do pubu několikrát týdně, no vy holky, co tam žijete, tak víte, že tam to leze hoooodně do peněz. Venku krásně, já chtěla jít na procházku, na piknik, cokoliv venku, ale oni musí sedět v hospodě, trénovat biceps zvedáním "lager" a civět na fotbal v televizi. Jako kamarád perfektní ale na perspektivní vztah to pro mě nebylo.
Ale vyžití pro děti je tam daleko lepší. Ty jejich "playground" ať už venku nebo uvnitř byly perfektní.
Ještě jednou díky. Ahoj

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.