| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku České matky a péče o děti do 3 let-rodina a (nebo) kariéra?

Frederiko,
jsem na tom podobně jako Jiřina. S tím rozdílem, že ty starší děti jsou ve věku 7apůl a 4. Malej má 9 měs. Třetí dítě jsme neplánovali, byla to "nehoda" doufám, že ten výraz nikoho neurazí. Když se to přihodilo, dlouho jsme rozmýšlela co dál. Představa, že budu muset odložit mojí kariéru byla pro mě dost nemyslitelná (mám svou práci ráda a těšila jsem se na další profesní rozvoj), ale na potrat bych prostě nešla, nejsem věřící, ale přijde mi to proti všem zásadám a i jaksi proti přírodě. Teď už samozřejmě zas pracuju,někdy si říkám, že ty děti jsou chudáci, že se jim nikdo nevěnuje TAK JAK JE V DNEŠNÍ DOBĚ ZVYKEM. Ale zas na druhou stranu, ještě před 100 lety musely už třeba 7letý děti pomáhat na poli lidi měli asi tak 100x víc fyzicky náročný práce, víc dětí než dnes a ty jejich děti taky vyrostli ve slušný lidi. Mám k dispozici babičky a i sem tam jiný hlídání, NESTĚŽUJU SI, sem tam mám jen pocit, že skončím v PL (no aspoň bych si odpočinula :-))))))))))
S těma penězma je to tak, když si zvykneš na určitou životní úroveň přizpůsobíš tomu svoje zvyky, styl života, i ty starší děti už jsou pomalu zvyklý na určitý standard, nemůžeš jim říct, teď máte bráchu a s dalšíma X věcma (byť z pohledu někoho jiných absolutně nepodstatnejma) je na tři roky utrum.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.