| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku České matky a péče o děti do 3 let-rodina a (nebo) kariéra?

Z Vaší reakce je vidět, že jste knihu o psychologii dítěte asi nikdy nedržela v ruce, natož si ji přečetla, třeba od autorů Matějčka nebo Vágnerové. Měla byste pak ponětí o čem jsem psala. Absolutně nejde o závislost na matce, či otci. To bysme pak nemuseli ani chodit s dětmi do nemocnic apod. aby na nás nebylo záviuslé, ono už to tam zvládne, ne? MYslím, že problém je zakopán tam, ýe dnešní společnost a hlavně přístup vlády dávám matkám s dětmi volbu buď a nebo- dítě nebo kariéra. Já jsem na MD již 6.rokem, vůbec mi nepřipadá, ža jsou moje děti závislé. Ráda jim věnuji čas. který potřebují. Jesle jsou jesle. Byť by tam bylo dejme tomu 5 dětí na jednu tetu, i tak je to v tak ranném věku nedostačující. Jedno potřebuje poc´hovat, druhé pofoukat bebí, třetí přebalit další si chtějí hrát..., to je pak po individuální péči, toť můj názor.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.