| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Otcovské fejetony: Není vhodné pro děti

Vobec nechapem preco sa tu "natahujete", urazate a skoro podozrievate z vrazdy ci uz zeleniny, alebo zvierat. Mna by zaujimalo ake su vyhody a nevyhody vo vegetarianstve. Kto chce dostat toho druheho na svoju starnu mal by zacat argumentovat prave vyhodami a nie podcenovat a urazat. My doma z masa konzumujeme asi 90%kuracinu. Pred Velkou nocou sme si dali doma 40 dni post od masa. Bolo to niekedy tazke, ale zvladli sme to a boli sme na seba hrdi, ze sme si vedeli nieco odopriet, ale hlavne sme vyskusali aku mame pevnu volu. Velkonocnej nedele sme sa nevedeli dockat-teda na masko a cez veekend sme nakupili niekolko klobasok, 3 druhy prerastanej slaninky a samozrejme 7kg sunky, podotykam, ze sme na to boli 3 dospeli. Nase prekvapenie bolo naozaj velke ked prisla vytuzena nedela a my sme memali vobec chut na slaninku asi preto, ze uz sme ju mohli. Cize v nasom pripade je uplna pravda, ze zakazane najviac chuti aj ked sme odolali. Mne osobne maso nechyba, ale obhrizaniu kosticiek sa nevzdam. Uz som aj skusala nejest masko, ale kostiam som odolat nevedela. Aj ked grilovane stehienka su fantasticke. Svokrovcov mam vegetarianov,zo zravotneho hladiska a to uz maju po 60-ke obaja. Svokra ma teda zasobuje vegetarianskymi knihami ale manzela na to nenahovorim, uz len preto, ze mu to rodicia niekedy prikazovali. Sice musim povedat, ze ked sme boli u svokrovcov tak pre nas upiekli kuriatko ale oni sa ani nedotkli.

Snad som tu nikoho nepoburila tou slaninkou. A dufam, ze mi tu niekto vysvetli dobrymi argumentami preco BYT, alebo NEBYT vegetarianom.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.