| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Otcovské fejetony: Není vhodné pro děti


>"Mna by zaujimalo ake su vyhody a nevyhody vo vegetarianstve."
>Vegetariánství lidí je určitě výhodné pro zvířata:-))

To mas pravdu niektory Americania chovaju doma alebo v byte zajacov a prasata. OOO tie sa maju, vascinou lepsie ako ludia.

>"A dufam, ze mi tu niekto vysvetli dobrymi argumentami preco BYT, alebo >NEBYT vegetarianom."
>Nepodílím se na utrpení a jím zdravěji.

S tym utrpenim suhlasim ale, ze jes zdravsie uz tak nie. Tak ako davaju kuratam hormony tak ovocie a zeleninu postrekuju jedna radost. Zijem v severnej amerike kde mame kazdy den pocas celeho roku niekolko druhov- cerstve zelene salaty. Vsetko OVO-ZELO je dovazane z juznej ameriky. No aj napriek tomu moje spoluziacky z Brazilie tvrdia ake hnusne ovocie tu je , ze vobec nie je stavnate a vonave ako doma co maju- mne sa zda vyborne asi preto, ze som este nebola v Braziliia a neochutnala to ich. Samozrejme, ze ono to je rozdiel domaca paradajka a kupovana, ale aj doma ludia postrekuju. Podla mna aj z tejto chemie vznika rakovina. V lete na zeleninovom trhu ked kupim paradajky od farmarov vidim ako po par dnoch doslova plesneju a to je este horsie ako s masom. Aj ked ja som pravy konzument ovocia a zeleniny, utracame za ne doslova tisice, nemyslim si, ze je to najzrdavsie. Iba ak by sme kupovali vsetko z biologickeho obchodu a tych tu je neurekom az som bola prekvapena.

Co sa tyka kuraciny tak si myslim, ze naozaj rast kuriatok je podporovany hormonami. Kuracina je tu najlacnejsia a dokonca je lacnejsia ako na Slovensku. Takze je asi lahsia vyroba masa ako zeleniny a ovocia. A este nieco citala som raz clanok, ze zeny, ktore chcu otehotniet by mali prestat jest prave kuracinu koli hormonom v nej.

Takze clovek vyber si sam ako budes zit raz aj tak zomries. Nechcem to zlahcovat, lebo predsa je rozdiel ako ten zivot prezijeme- teda ci v zdravy alebo v chorobe. Jedno je ale iste vegetariani nezomru na chorobu sialenych krav.:-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.