| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Otcovské fejetony: Není vhodné pro děti

a ti, co máte nutkání se s nimi dohadovat, proč si nezaložíte vlastní diskusi? Vždyť ten článek byl přece o něčem úplně jiném, a mě docela mrzí čas, co jsme strávila čtením těch keců mimo.
Tématem článku by mohlo být třeba náboženství, nebo něco jiného, ale vůbec nešlo o to, že ta matka v textu nejedla maso, spíš jak se směšným ( a pro dítě zas dost tragickým způdobem) pokoušela se synem manipulovat.

Jako tady v diskusi.

Pokud vám maso nechutná nebo si myslíte, že máte důvod ho nejíst, tak to nedělejte. Já maso miluju, projít kolem grilovacího stánku znamená dost se přemáhat když odejdu bez kuřete, ale vzhledem k tomu, že maso nejím zas moc často (mám ho ráda, ale postačí mi malá porce) se domnívám, že bych vegetariánstvím nic nezachránila. A vyhrožovat rakovinou, to je silný kafe, to se podle mě týká naprosto všech druhů přehánění, a vegetariánství podle mě přehánění je.

Jinak lidi si vždycky vymyslí nějaký nesmysl a dělají kvůli němu humbuk. Naposledy to byla SARS, předtím šílené krávy...ale v autech se denně zabije mnohonásobek lidí co zemřeli na tyto i jiné choroby světa, ovšem zrušit je a chodit pěšky nikdo neplánuje...to by byl blázen, že? Jenže ono všechno se vším souvisí - třeba odpůrči kožichů si myslí jak jsou ohleduplní k přírodě...samozřejmě vybíjet živočišné druhy nejde, ale co se týká kožichů třeba z králíků nebo ovcí, tak to je podstatně ekologičtější než nosit nezlikvidovatelnou chemickou hrůzu, kterou někdo vyrobil za čerpání nenahraditelných zdrojů. Díky ceně je to taky pak sezónní záležitost, tak proč nemít jeden "kožíšek" ročně, pak na skládku a vyrobit další... Kdo a jak to bude likvidovat a co to bude stát přírodu mě už nemusí zajímat,já jsem ekolog (nebo vegetarián, ochránce zvířat,...doplň dle potřeby, a čti jako "to já neškodím , to ti ostatní jsou vrazi..." Kožich pravý se po skončení své životnosti sám rozloží, je to (když se jí maso) vlastně odpad, a taky má člověk většinou jeden dva za život... Zkrátka je to složitější, jde tu o módní záležitost, bojovat za práva zvířat je prostě in...takže si jdu s klidným svědomím dát sekaný řízek k obědu, je i se sýrem, a nějaké to rajčátko snad taky přihodí...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.