| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak jsme v práci čekali moje dítě

Ke me se zamestnavatele zachovali pekne - mozna i diky tomu, ze meli zrovna male miminko, takze i kdyz jsme to meli slozitejsi (IVF) a casto jsem v praci chybela, nebyly zadne pripominky - ani od kolegu, kteri, kdyz zjistili, ze cekam a navic dvojcatka, tak se chovali prima. Pak jsem byla nucena zustat v nemocnici a odtud mohla pracovat (notebook + pripojeni k internetu pomoci sluzebniho mobilu), ale bohuzel, jsme o miminka ve 24 tydnu prisli. Spolehala jsem na to, ze i tahle zprava se rychle roznese, proto me "dostal" kolega na obede, ktery se mi snazil (14 dnu po nasem cernem dni) zalichotit, jak mi to materstvi svedci... Par kolegu nevedelo kam s ocima a jak me oslovit, ale uz se to zacina cistit. Nejhezci na tom je, ze mi vetsina kolegu poprala, at se to priste podari do vytouzeneho cile... Tak snad to nezakriknem

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.