| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak se nezamilovat do FDN Brno

Je mi 18 let a chci se podelit o me zkusenosti z detskou nemocnici. V rijnu 2000 jsem byla operovana.Byla to laparoskopicka operace, kdy mi vzali slepaka.
Letos, v listopadu mi zacli problemy, bolelo me bricho jak u slepaka, ale ten to samozrejme nebyl. Litala jsem po doktorech a vsichni me meli za hypochondra a simulanta. Az v lednu me prijali do detske nemocnice. Pry na observaci(pozorovani) a dosetreni stavu. Lezela jsem tam a v unoru mela oslavit 18te narozeniny a stejne se tam ke me chovali jak k malemu diteti. Delali mi ruzna vysetreni, bez predchozich informaci.Proste za mnou prisla sestra a rika:pojd, jdes na irigografii(diky tomu, ze studuju zdravku vim o co jde).nic mi tam nezjistili, jen to, ze po te operaci v roce 2000 me zustala v male panvi kovova svorka.a doktori se nam snazili namluvit, ze tam patri, ze se to pri te operaci svorkuje a me se ta svorka jen uvolnila a spadla do male panve. Nevime jak to je tak z toho nic nedelame. no po tydnu me poslali dom s tim, ze jsem hypochondr. Tak jsem si sla lehnout ke sv. Anne kde me operovali a diagnozu mi nasli. Ted uz jsem nastesti v poradku. takze v detske-nejen, ze je to tam jak v zoo, prosklene mistnosti, clovek tam i bez diety ma hlad a navstevy nepusti ani 5 minut pred navstevnima hodinama, ale doktori i sestry-absolutni ignorace. chtela jsem prasek na bolest a musela cekat hodinu, nez prisel nejakej doktor a napsal mi ho!Nebo jeste kdyz jsem byla na prijmu, tak tam bylo dite s akutnim slepakem a misto aby ho vzali prednostne tak musel cekat az na neho prijde rada!!je toho vic, jen ted nemam cas to vypsat. proste-detska nemocnice je HOROR!!!!!!!!!!!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.