| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Dopis mrtvému synovi

Milá Katko,
můj problém JE (nebo lépe řečeno byl) právě ten, že nás nikdo nikdo neinformoval a to ani o téhle hrozbě, natož pak o obraně proti ní. Jak píše Jana
(kousek toho štěstíčka), její známí SI syna zachránili, právě protože informace měli. Je otázkou kdy meningokok svoji "oběť" napadne - může být ve škole, na výletě .... Paradoxně náš Vojtík byl na chatě se svým otcem. Jeho kamarád (mimochodem všechny ty černobýlé fotky na http://rodina.cz/nejsmutnejsi
dělal právě on) má za sebou 4 roky studia na medicíně a další, kdo ho ten den několikrát šel zkontrolovat, byla penzionovaná primářka pediatrie. Oni ty informace jistě měli, ale možná právě protože Vojta byl takovej jakej byl "udělanej" charakteristické příznaky k rozpoznání choroby chyběly. Přiznala jsem se, že pokud bych o chorobě věděla víc z toho mála, co se dá na internetu najít, netuším jestli bychom volili vakcínu. Možná takovýhle příběh by mě vyburcoval. TAK PROTO !
Nebojte se, svůj "podíl" si uvědomuji sama, ale tento to následkem špatného informačního systému - tam já vidím hlavního viníka. Chápu, že tento zabijácký typ "C" je poměrně mladý (prvně u nás zaznamenaný v roce 1993), ale jak jsem "nastudovala" už od roku 1995 se "stát" jistí a začíná očkovat brance. Tak proč nepustil alespoň informace "obyčejným" lidem ?
Marta

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.