| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Deník koule - dokončení

Martino, nechci te desit, ale neni to tak, ze jak si udelas, tak to mas. Velka cast neprijemnych prekvapeni v porodnici a v nemocnicech vubec spoleha natom, ze nekteri zamestnanci porodnic svoji reklamni akce berou stejne vazne jako reklamu na jogurt, a svoji ideologii vstricnosti, kterou se chlubi na nastenkach, berou mene vazne nez kdysi komunisticka hesla. V dobe meho porodu v Bohunicich, primar prof. Maly psal hezke clanky o tom, jak dulezite je volny pohyb, soukromi a pocit bezpeci pro rodici zenu. Jeden takovy clanek s datem temer meho porodu (2000) visi nekde tady na Rodine. Ja toho grazla zazila jsem tak, ze vtrhl mne do porodniho boxu s bandou cumilu na vizitu. Porodu nebala jsem nejak moc, podle ideologii vybrala jsem tu poridnici, ktere memu vkusu opravdu sedela, na predporodnich navstevach nemohla jsem prokouknout, ze vse to je Potemkinova vesnice... A precetla jsem i knizky, ktere pan prof. Maly bezmyslne kompiloval. Jsem ten typ, kteremu tlumici reakce proti bolesti se spusti strasne rychle: u zubare neprosim o anestetika, ale az otchazim tak se mi stava, ze si zajdu do fotoshopu koupit si rohlik - trva to asi 10 min. dokud to omameni ze mne vyprsi. Jen ze te moje vyhody mne nedoprali u porodu vyuzit. Tak proto velice razne nesouhlasim s nazorem, ze neuspech u porodu je vetsinou problemem nepripravenosti rodicky. Jen tak pro zamysleni - koukni si na stranky Aperio, tam je pruvodce ceskymi porodnicemi. Temer vsichni na otazku ankety Aperio odpovedeli, ze preferuji volny pohyb a jsou zvykle pracovat s porodnimi plany - jak je to mozny, ze pak tolik zdravych zen na Rodine popisuji, ze druhou dobu porodni stravili na lehatku, a porodni plan nebyl dodrzen bez udani duvodu?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.