| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Deník koule - dokončení

Bibi, dik za odpoved. Az se vratim do Brna na delsi dobu (nikdy v lednu), tak se te ozvu. Nicmene, neni to proti tvoji osobe, ale uz nechci o porodech s nikim mluvit face to face - a to abych se zase nerozbrecela. Byla doba, kdyz jsem probirala svoji bohunickou zkusenost se vsemi kamaradkami a s kazdou PA nebo lekarkou, kterou jsem potkala nekde na cestach:-)). Musela jsem to dat ze sebe ven. Ale myslim ze uz je to za mnou.
Tlacila jsem na tebe proto ze jsem doufala, ze od tebe bych mohla dostat svedectvi, ze ve skutku se stava i v tech nejlepsich porodnicich, ze naprosto nepochopitelne ritualy a zvyklosti se provozuji a to v rozporu vsi deklarovanou filosofii a tim, co se rika na predporodnich prohlidkach nebo zverejnenych materialech. Jestli jsi neco ode mne v techhle diskusich cetla, tak asi vis, ze tim chci zpochybnit casty argument, ze pro vyhoveni individualnich potreb rodicky staci svobodna volba porodnici, porodni plan a tak. A take chci velice razne podporit kazdou soukromou PA nebo lekarku/e, kteri jsou pripraveni reagovat na telefonat i v noci:-) a rozjet se za svoji rodici klientkou do domluveneho ustavu. Takova praxe je velice rozsirena temer vsude v Evrope, a vedle te volitelnosti ustavu, take velice ucinna. Jestli skutecne v silne rizenym ceskym zdravotnictvi funguji nejake trzni vztahy, tak podle meho nazoru, je to smysluplny smer, kam by se melo tlacit. Jestli bych nejake rodicce neco troufla bych doporucit, tak jedine jedince ktereho znam osobne a v praci - vymeny zkusennosti o "personalu" porodnici je podle mne trochu absurdni zalezitost, prece jde o nejakych 30 lidi, ktere jsou ruzne nadane, myji ruzny styl praci a take ruzny vztah k praci. Navic, poklicka vstricne ideologii dost casto v Cesku zustava jen poklickou, pod kterou jsou hlavne pro personal pohodlne stare zvyky - to mne rozesmalo i v dalsich dvou nemocnicech, s kterymi mela jsem tu cest...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.