| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak zdolat nespavé dítě

Z tohoto článku, příspěvku nebo rady jsem vyzkoušela místo čaje obyčejnou převařenou vodu. Jestli jsem uspěla nebo neuspěla o to spíše nejde. Moje kamarádka Anička, když přišla z porodnice vyzkušela misto kojení dát čaj. Ano ona uspěla, já ale ne. Začal pít čaj jako by to bylo mléko. A to časem vyvrcholilo, když zjistil že si může vybrat. Někdo může podotknout, že si zato můžu sama. Ano má pravdu. Když nechtěl čaj, tak jsem vstala a šla poctivě svého miláčka nakojit. Když nechtěl ani to ani to, tak jsem vstala a utěšovala. Jenže ten můj klučina má maminku šikovnou. S pochopením mého chotě, maminky jsem začla praktikovat úplně neco jiného. Ze začátku to bylo velice těžké, hra s nervy kdo vydrží a vyhraje. Jenže v téhle hře to malé škvrně prohrálo. Knížky jsou chytrý, ale všechno tam není. Abych se konečně v polovině 6 měsíce vyspala (jinak jsem vstávala po půlnoci po 2 až 3 hodinách) jsem našeho Lukáška nechávala brečet tak dlouho až usnul. Nebudete věřit,ale 3dny ty byly velece těžké. Vybrali jsem si proto raději čtvrtek, pátek a sobotu a v neděli šlo dětátko k babičce a my jsme prospali celý den. Ale zaručený úspěch.Nikdo by nevěřil jak to zabere. Oni jsou pekně mazaný už od malička. No a co se neděje teď. Už nechce mlýčko, to prý stačí přes den, ale budí se opět, a to že prý má žízeň. Tak jsem zkusila Vaši radu, místo čaje vodu. No můžu Vám říci, byla jsem v šoku. To mu je snad jedno co dostane, jen když někdo z té postele vyleze. Takže opět všechno začalo od začátku. Jen to tvralo 2 dny. A to se dá vydržet. Má to zaručený úspěch. Jen to vědět o neco dříve, člověk mohl vypadat už dřív líp a hlavně mohl být fit a plný síly. Chce se to nebát, vždyť mají od nás skoro všechno, tak proč jim taky někdy neukázat kruhou stranu mince. Tzv. už niky nebudou první a vždycky nad nimi někdo bude. Svým způsobem, čím dříve to pochopí tím je to lepší pro život. A poslouchat se musí. Vždyť je máme radi, ale přehánět se nemá. Dneska,už nám je 7 měsíců pryč a vážíme 8,20 a měříme 72 cm, takže se namá špatně. Výchova našich dítek se musí brát sportovně. Vaše čtenářka Kateřina

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.