| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Malé dítě - mocná biologická zbraň?!

Tak to jsem ráda, že jsi z té židle neupadla:-). Třeba ti tvůj lékař nabídne něco na problémy s akceptováním rozdílných pohledů. Já zase byla v šoku, že homeopati si troufají léčit psychiku miminka ještě v bříšku.
Jedno tam teď mám a nevezmu si ani vitamín v tabletě, natož lék kvůli ovlivnění jeho psychiky.
Věřím, že homeopat může pomoci konzultací - nalezení bloku, jeho rozebrání a hledáním cesty k nápravě. Ale to mi nejde dohromady s nenarozeným dítětem. Prášek je pro mě prášek, myslím, že když najdu blok a pracuji na něm, není prášku třeba, to opět láká přenášet zodpovědost za vyléčení na pilulky. Samozřejmě by bylo skvělé, kdyby to fungovalo, před porodem bych sebe a tím i miminko nacpala pilulkama a neměli bychom žádné trauma, ani kdyby mě brali jako tu věc, ze které musí vyndat tu druhou věc, jemu nařezali v poloze hlavou dolů apod..
Třeba ty máš v sobě dost kázně a užití pilulky bereš jako vedlejší věc a soustředíš se na práci s psychikou, pak ovšem u tebe nechápu smysl užívání tohoto léku. Trvalo by to bez něj delší čas? Bylo by to těžší? Nepřesuneš blok jinam?
Ale tak jako někomu pomohou tibetské misky, někomu bylinky, někomu pomůže "pilulka", jak tyhle prášky nazýváš. A já ti to přeji, našla jsi způsob, jak se posouvat dál. Jistě by i mi konzultace u dobrého homeopata pomohla, jen bych vynechala ty prášky:-).
Určitě s tebou souhlasím s kultem prášků, zodpovědnost za své zdraví nakládáme na lékaře a prášky. Je to jednodušší. Eva

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.