| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Malé dítě - mocná biologická zbraň?!

Skunkless,

pokud by syn mel tu mandli znova velkou, nechala bych mu ji znova vyndat. Vzhledem k tomu, ze mu byla vyndana az v 7,5 letech neni pravdepodobne, ze by mu zase narostla, ale neni to vyloucene. Spise (jako laik) predpokladam, ze mu bude spise zakrnovat, tak jako ji ma zakrnelou dospeli (lepe receno dospeli maji vetsi hlavu, mandle se jim tam lepsi vejde).

Po 2 letech od zakroku ji kazdopadne velkou nema, ORL lekarka mu na sahala letos v srpnu a synovi je 10, takze dalsi odebrani nepredpokladam.

Samozrejme ze mi jde o zlepseno synova zdravi (v ramci moznosti) a proto jsem mu tu mandli nechala vyndat. Mohu Te ubezpecit, ze lekar jine mediciny by na jeho vrozene onemocneni neprisel, ostatne ani pediatr nema vubec jasno, kdyz tohle onemocneni ma velmi mala cast populace. Mozna je muj syn jediny pacient sveho pediatra s timto onemocnenim, protoze kdyz jsem tam prisla s touto diagnazou, pediatr mi tvrdil, ze nic takoveho neni mozne. Opravdu nevim, co by tvrdil lekar jine mediciny, kdybych mu toto sdelila :-))
Rozhodne souhlasim s tim, ze je jedno, jaky dr. pomuze, kdyz to ma vysledek, ovsem jak by i dr. jine mediciny mohl pomoc s nevylecitelnym onemocnenim? On by rekl, ze to vyleci? Jo? :-)

Jako utok to neberu, beru to zcela jiste jako konstatovani, predkladam tady jasne onemocneni, ktere vylecit nejde, cili ja delam alespon to, co muze trochu pomoci a to je vyndani nosni mandle, podani nejake imunokury atd...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.