| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Do poslední kapky mléka aneb Kdo nekojí s námi, kojí proti nám!

ahoj Monty, i já si myslím, že kojíš dost dlouho, teda vzhledem ke svému zdravotnímu stavu. Já sice dcerku kojila víc než dva roky, ale pokud bych na tom byla jako ty, tak bych určitě tak dlouho nevydržela. Taky jsem ten případ, že jsem při kojení rychle zhubla, dokonce jsem pak měla podváhu a vypadala jsem jak z koncentráku, ale to bylo spíš neúnosnou rodinnou situací a nedostatkem financí na šlehačkové dortíčky. Jsem zvědavá na tohle těhotenství, rodinná situace dobrá, na dortíčky je financí dost...:-)
Jinak na tom možná budu podobně jako ty, mám alergickou rýmu, i když zdaleka ne tak silnou alergii jako ty, ale trvale ucpaný nos je i tak dost nepříjemná záležitost. V prvním těhoteství to skoro zmizelo, teď v druhém se to zhoršilo a ještě mi mimi nějak přiskříplo plíce, takže se poslední dny v noci budím tím, že se nemůžu nadechnout a i přes den mám občas pocit, že nemůžu dýchat a že se dusím. Jen co porodím, chci s tím něco dělat, alergoložka nabízí vakcíny, ORL doktorka operaci nosní přepážky (mám už jednu dírku napůl ucpanou křivou přepážkou). Všechno tohle ovšem asi nepůjde při dlouhém kojení, takže na dva roky to nevidím...už teď občas sotva přežívám
no, uvidí se.
Jinak pokud jde o tebe, dost mě překvapuje, že máš kolem sebe tolik lidí, co tě nutí kojit. Já zase byla u některých lidí za exota, že kojím tak dlouho. Byla jsem vzteky bez sebe, když jsem slyšela stupidní názory typu: nebudu přece kojit, zničila bych si prsa (nemůžu potvrdit, nemám je zničená). Takže ono si nevybereš. Kdybys kojila tři roky, vyrojí se kolem tebe lidi, co tě budou mít za blázna. Pošli je všechny s klidem někam (v případě rodiny slušně, ale rozhodně) a udělej si to podle sebe.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.