| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Do poslední kapky mléka aneb Kdo nekojí s námi, kojí proti nám!

Heluško trošku mimo téma, ale nedá mi to. Já mám taky alergickou rýmu, nos stále ucpaný (je to fakt děsně nepříjemný a ty manželovi řeči jak večer chrápu...). Taky jsem chodila na ORL, kde mi doktor doporučil operaci nosní přepážky. Já pitomá, měly mě odradit už ty soucitné pohledy lékařů, kteří mi prováděli ty různá předoperační vyšetření (EKG a já nevím co ještě). No a pak to přišlo. Řeknu ti porod je proti tomu úplná procházka rájem. Nevím jak dnes, ale když jsem šla na to já (před cca 6 lety) to prováděli jen v místní anestezii, v celkové se to prý ani dělat nemůže, hrozí snad prý vdechnutí krve. Nebudu psát větší podrobnosti (kdyby ses náhodou pro tu operaci rozhodla), ale akorát ti ještě napíšu, že mi to stejně nakonec vůbec nepomohlo. Promiň, že takhle píšu mimo téma, ale jak já slyším "operace nosní přepážky" tak se mi všechno ježí a nedalo mi abych tě trochu nevarovala...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.