| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Do poslední kapky mléka aneb Kdo nekojí s námi, kojí proti nám!

péřové peřiny a polštáře jsem vyházela, koberce nemůžu, pořídili jsme je nově rok před tím vyšetřením do nového bytu. Nezdá se mi, že by ty peřiny měly vliv, jenže podle tý alergoložky je ta alergie jenom slaboučká. Pylovou alergii nemám, teda alespoň loni v létě jsem podle testů neměla a nikdy mi pyly nevadily ani v té nejvyšší koncentraci, je fakt, že teď v těhotenství si musím každé ráno rozkapat oči, abych viděla, ale bez ohledu na to, jestli jdu ven mezi pyly nebo ne. Já vlastně z lékařského hlediska mám nálezy minimální, křivou přepážku a slaboučkou alergii, ovšem v reálu je to něco jinýho. No zkusím po porodu otravovat jak alergoložku, tak ORL, jestli by se nedalo ještě něco dělat, event. nějakou tu alternativu, a uvidí se. Stejně nějakou dobu kojit budu, takže času dost.
Alíku takže největší horor byla operace samotná, pak už to šlo? Já mám nemocniční fobii, takže bych se tam dokopala s největším n¨sebezapřením, ale kdyby to nemělo pomoct, tak si to asi nechám ujít (leda že bych si taky nechala zmenšit nos jako máma, abych byla aspoň krásná, když už ne zdravá) :-)))))

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.