| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Do poslední kapky mléka aneb Kdo nekojí s námi, kojí proti nám!

Milado,
přispěju jedním případem z praxe.
Alergik jsem začala být v osmi letech. Zhruba v jedenácti jsem začala mít potíže s průduškami. PĚT LET trvalo, než někoho vůbec napadlo ověřovat, jestli NÁHODOU nemám průduškové astma. Těch pět let jsem dostávala léky typu Bromhexin, které byly samozřejmě k ničemu. V 16ti mi doktorka začala psát kodein. V osmnácti po změně doktorky nová doktorka pravila, že kodein je návykový a napsala mi opět Bromhexin.
Říkám jí "nezlobte se, paní doktorko, ale já nejsem nastydlá, já mám sezónní průduškové astma a ten kodein mi jakž takž pomáhá, ale Bromhexin, to je mi úplně k ničemu". Dostalo se mi odpovědi, ze kodein se už skoro vůbec nepředepisuje, protože ho zneužívají feťáci. Asi mne podezírala, že za nejbližším rohem střelím recept nějaké smažce. Dalších pár let jsem si kodein sháněla přes kamarádky zdravotní sestřičky "načerno", protože s nějakým Bromhexinem bych se mohla jít leda tak klouzat. Navíc udušená.
Když mi letos NOVÁ IMUNOLOŽKA předepsala na astma kortikoidy (Pulmicort), bylo to POPRVÉ po neuvěřitelných SEDMNÁCTI LETECH od vzniku choroby a DVANÁCTI LETECH od jejího rozpoznání.
Taky hezké, ne? :o)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.