| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Do poslední kapky mléka aneb Kdo nekojí s námi, kojí proti nám!

Milado nevadí, já mám taky pocit, že naše zdravotnictví je k ničemu. Začátkem září mi bude 32 let, takže chronickou rýmu mám už asi 16 nebo 17 let (od 15,5), ale je fakt, že jsem s tím nikdy nebyla na alergologii, poprvé před rokem. Důvodem je to, že mi nikdy nenapadlo, že by se mohlo jednat o alergii, jelikož mám potíže pořád, bez ohledu na pyly, počasí, potraviny a jiné vlivy, jen v zimě to bývá trochu horší a taky ve velkých městech, ale jinak to trvá celoročně. Během těch let jsem byla několikrát u různých doktorek (v Praze) a pokaždé mi jenom předepsaly Sanorin a nikdy se ani jedna nezmínila, že bych snad mohla mít alergii. Jednou jsem byla na homeopatii, ale nebylo to k ničemu. Až loni se myslím můj manžel zmínil, že by to mohla být alergie a přesvědčil mě, abych tam šla. Dělali mi různé kožní testy a z toho vydedukovali, že reakce je jenom na prach a roztoče, tak poslali krev do laboratoře, ale výsledkem bylo, že alergie je slabá, není to ani na vakcíny. Pokud na nich budu trvat, možná si je nebudu muset sama platit, ale doktroak to nepovažuje za nutné. Dala mi kapky do nosu, které někdy pomáhají a někdy ne, a prášky, které se berou jen při zhoršení obtíží, v těhotenství se ovšem nesmí. teď je otázka, jestli ta aler¨goložka může dělat ještě něco víc? (na spirometrii se nechám poslat, ona to asi neudělala proto, že jsem žádné dechové obtíže neměla, to až teď v těhotenství, a to jsem s ní ještě nemluvila)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.