| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Rodičovský příspěvek

Líbí se mi, jak slogan "nějaká práce by se vždycky našla" používají lidé, co mají daně pomalu 2x tak vysoké, jako byl můj celý čistý příjem. Je mi líto, ale za takových podmínek já se taky skutečně zpátky do práce nepohrnu, protože za obědy, dopravu, školku a jiné související výdaje bych vydala tolik, že se mi vyplatí radši sedět doma za zvýšenou mateřskou ;-):-)

Závidíš své líné kamarádce, že se rozhodla nemít peníze a mít čas na rodinu, kdežto ty ses rozhodla to mít obráceně? MI to tak připadá, protože pokud ti jde o daně, tak to by ses musela vzteky pominout, kolik lidí živíš. Kamarádka to aspoň nepropije, neprofetuje, stará se o děti a nemá je v děcáku. Spousty státních úředníků živíš, i těch, kteří sedí na sociálce a vyplácejí tvé líné kamarádce sociální dávky. Taky spousty těch, co ty zákony, které tvé kamarádce tohle rozhodnutí umožnily udělat, schválili, živíš. Ale lepší je mít jednoho konkrétního člověka, na kterého se budeme zlobit, to chápu.
;-) chci ti naznačit, že nejsou věci tak černobílé, že zas kamarádce může být líto, že ty máš peníze a ona ne, protože ona by třeba nebyla schopná sehnat tak dobré zaměstnání a nevyplatilo by se jí strávit tolik času v práci na úkor rodiny; jsou lidé, pro které je vážně rodina prioritnější než kariéra a klidně se nechají živit a uspokojuje je, že mají navaříno a načančané záclonky.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.