| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku V naději 6 - Jedno dítě, žádné dítě ...

Ahoj Henri!
Kdyz bylo Matejovi 16m, tak jsme se prestehovali do Asie. Uz tenkrat jsem dostala velke kapky co se tyce rezimu a dodrzovani jakychsi "pomyslnych" pravidel spanku, jidla, kontrol u lekare apod. Kdyz bylo Matejovi 30m, tak se nam narodila Lucinka. Muj manzel se o deti co se tyce veskereho servisu od krmeni, prebalovani, koupani az po prochazky nestara. Je zase vyborny v jinych vecech. Ne ze by me to nekdy nestvalo, ale snazim se to vzdy si uvedomit. Protoze pokud se s tim proste smirime (tedy pokud chceme!), tak mame vyhrano! Nemam tady nikoho kdo by mi treba jen na hodinku pohlidal deti. Vsechno delam sama a snazim se nezblbnout. Je to tezke, ale jsem na to hrda.I tobe drzim moc palce, abys to zvladla i po narozeni miminka. Ale uvidis ze budes prekvapena, jak to bude najednou mnohem snazsi, nez jsis predstavovala. Ahoj a hodne sil a mleka:) preje Martina.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.