| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Rodičovský příspěvek

Dobrý den,zdravím z kraje s 20%ní nezaměstnaností. Když je vám 20,nechtějí vás, protože nemáte praxi,když je vám 25, nechtějí vás,protože jste ve věku,kdy se zpravidla odchází na MD, když je vám 28,tak vás taky nechtějí,protože máte malé dítě a to bude nemocné a vy budete doma na § s děckem,kt.vám nemá kdo hlídat. Babičky v důchodě nejsou,při MD si přivydělávat nemůžete protože práce tady opravdu není, opravdu NE!!Pravdou je,každý není Ing.nebo MUDr. aby měl slušně placené místo,každý není schopný, a plně zdravý,jsou i ženy nemocné,kt.prostě nemohou dělat při MD.
U nás jsou levnějsí byty než v Praze,ano,ale jídlo,oblečení a ostatní věci jsou mnohem dražší než v Praze,nehledě na to,že tady jsou platy tak nízké a šéfové firem se vyžívají v šikaně, není to tady nic neobvyklého. a co máme dělat?? ano už to slyším, přestěhujte se jinam, a to celá Severní Morava se bude stěhovat jinam? Všichni budou mít VŠ a všichni budou zdraví a schopní aby mohli dělat od rána do večera? Nejsem žádný pobírač sociálních dávek,nikdy jsem nebyla, pracuji,platím hypotéku na byt a s rodičákem 3500 bych s dítětem být doma nemohla, protože bychom umřeli hlady, a rodiče bohužel bohaté nemáme,a navíc by nám ani nepomohli.Rodičák 7400 by mi určitě pomohl a vyřešil by mnoho,alespoň pro mě. A to opravdu nejsem žádný příživník,pracuji pořád od 20ti. Jen bych nechtěla ztratit nervy nebo se oběsit,kdybych neměla dítěti co dát jíst.
A jestli si někdo myslíte, že bych si přece jen mohla přivydělávat,tak nemohla,dítě by mě neměl kdo hlídat, jesle nemáme a chůvu bych si nemohla dovolit, a kdyby bylo dítě nemocné, tak by mě z práce stejně vyhodili. Taková šikana matek a slabších co panuje v našem kraji je hrozná a měl by se jí konečně někdo začít zabývat.
A štvou mě názory že by se rodičák zrušil atd. proč? Soused nepracuje pět let, protože se mu nechce a pobírá soc.dávky 6700, proč by mama s dítkem nemohla brát 7400 když předtím deset let pracovala. A vy boháči si nestěžujte,co máte ste si stejně nakradli a nezískali legálně,legálně totiž podnikat nejde!! a ty kecy jak se má každý starat sám o sebe si nechte,počkejte až onemocníte nebo budete mít nehodu a pracovat nebudete prostě moct!! a kam se obrátíte? má vám kdo pomoci? mně teda ne.takže vy bohaté si volte ODS, kt.nás chudší bude jen ožebračovat a my Normálnější volme ty soc dem. ať neumřem na tý MD hlady

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.