| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Plenky, aneb jak jsem si vybírala

Ovšem nepřipočetla si tam práci - tedy čas, trávený nad žehlením a věšením opraných plen (nepředpokládám, že by neměla automatickou pračku, takže praní do času ztráveného přípravou plen nebudu počítat). Ale takové ekologické smýšlení je jistě chválihodné. Dokonce jsem tady na Rodině četl jednou článeček od maminky, která plenky nepoužívá vůbec - prý je možno již několikatýdenní dítě "vycvičit" a dítě včas "odchytit". Nevím, nemám zkušenost. Nicméně je pravda, že použité pleny jsou ekologickým problémem. Ovšem nemyslím si, že by si autorka musela dělat výčitky, přejde-li na papírové pleny. Jedno dítě navíc tu ekologii zas tak nezlepší (či nezhorší).
Švagrová používala látkové pleny, protože v nemocnici jí bylo řečeno, že papírové může používat až od určitého věku dítěte. Pamatuju si, že žehlila u televize, když dala dítě spát. Je to jistě možný způsob, ale v dnešní době mi přijdou papírové pleny pohodlnější.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.