| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Plenky, aneb jak jsem si vybírala

Když už jsme si dali práci se spočítáním odpadu za dva roky používání plen(i když si myslím, že by to nemusel být tak dlouho...), tak bychom si mohly taky dát práci se spočítáním používání vložek za nějakých 37 let našeho život... Možná bychom došly k mnohem zajímavějším číslům. Ale můžu uklidnit všechny ekologické maminky tím, že na stránce( kterou tu jedna maminka uvedla přede mnou a kterou jsem prozkoumala)www.popolini.cz, jsem našla ekologické pratelné vložky. Takže pokud ekologie, tak se vším všudy... A až někdo vyzkouší, ráda bych znala názor na pohodlí při jejich nošení a na zážitky s praním a jejich skladováním, než se do té pračky bude muset vůbec něco dát...
Možná si tu řeknete, že srovnávám nesrovnatelné, ale neřekla bych...Stejně jako nám každé vyhovuje něco jiného, musíme nejdřív na miminku vypozorovat, co je pro něj lepší a až poté se vrhnout na ten či onen druh balení... Ne se jen svéhlavě držet svých zásad...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.