| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Plenky, aneb jak jsem si vybírala

Elke, já ti docela rozumím. Moje děti jsou už bez plen, ale kdybych měla ještě jedno, asi bych aspoň zkusila některý nový druh látkových plen, ale s těmi obyčejnými čtvercovými jsem to já prostě nezvládla.

Víš, mě taky moc trápí, co bude dál s touhle PLANETOU. Ale dnes je opravdu těžký se zříct některých civilizačních tzv. "nezbytností". Barvíme si vlasy, používáme kosmetikcký přípravky, kupujeme obrovský množství různých zbytečností (různými módními výstřelky počínaje a domácí technikou konče)...a řekni, kdo z nás se dokáže toho všeho vzdát? Zboží a potraviny se přepravují na velký vzdálenosti, všechno je zabaleno do mnoha obalů, a ne všechno se dá recyklovat.

A jak je to u nás? Např. můj manžel denně dojíždí autem do práce (140km tam a 140km zpátky), já začnu brzy taky jezdit do práce autem, abych všechno stíhala :-( ...nejhorší je, že vím, že to je špatně, ale nedokážu to změnit. Přestože si myslím, že bychom všichni měli začít u sebe, spoustu věcí prostě nedokážu. Já prostě nevěřím, že ty plíny jsou to "nejhorší".

MMCH s tím tříděním odpadu to v ČR bohužel pořád ještě není taková samozřejmost :-(



Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.