| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Stravování těhotných

Nicol,btw ma znamenat By the way?:))tak si dokonce hrajes na nejakou americanku?:))super!Hloupe nazory a jeste si hraje na amika:))super kombinace!

Ne tim jsem nemyslela ze sedis cely den u pocitace ale ty tvoje nazory napr."Kde rodit"diskutovala jsi tam o tom ze nechapes zensky ktery chteji rodit prirozenou cestou,ze ti tyhle zeny prijdou jako"masochistky(nebo tak nejak)"hmm...velmi vtipne tak to ja si zase myslim ze jsou masochistky ty ktery si nechaji"dobrovolne"rozrezat bricho a vyhybaji se tomu co buh zaridil!Ja rodila prirozene i cisarem a to ze jsem rodila 20hod!ale kdybych mela rodit znovu,jsem zase pro prirozeny!Proste nechapu zensky ktery se vyhybaji necemu kdyz ani nemusi!A tady nejde o nejaky test ve skole ale o privedeni noveho zivutka na svet.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.