| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Ty piješ, když kojíš?!

Jelikož jsem těhotná a kojit budu, tak mě článek zaujal. Ovšem po přečtení některých článků jsem si připadala jako závislák.
Jak může někdo odsoudit někoho za 2 dl vína k alkoholismu? Dotyčný resp. á se asi nikdy se žádným alkoholikem nesetkal.
Nevidím důvod, proč by si kojící žena nemohla dát jednou za měsíc 2 dl vína na chuť při nějaké příležitosti???
Já sama, i když jsem těhotná jsem si dala během celé doby asi třikrát po jedné deci. Jednak je to dobré na ředění krve a jak říká spousta lékařů, klidně si občas dejte, není to nic, čemu by to vadilo.
Pivo mi zase pomáhá při trávení po jídle, jelikož je to čím dál obtížnější a ani já ani nikdo z mého okolí nevidí nic špatného na tom, když si po obědě občas od manžela upiju.
Jestli tomuto někdo říká alkoholismus, tak prosím. Nevidím nejmenší důvod, proč by na tom mělo být něco špatného. A pokud to někomu vadí, ať si svoje připomínky nechá pro sebe, jeho dítě to není.
Zdravím všechny s "normálním" přístupem k alkoholu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.