| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Plenky, aneb jak jsem si vybírala

Tak mi tahle diskuze prisla pomerne zabavna, a ted je tady nejak ticho po pesine... No uznejte, kazda strana si tu haji tu svou pravdu, nadsena tim, ze ty ostatni konecne osvitila, a ze uz tomu musi rozumet. A stejne se nic nevyresi, nic nevymysli... A sledovanost techto stranek roste a roste.... A nivea se urcite raduje, ze jen tak nevyhodila penize za tu svou reklamu.

Jinak se omlouvam vsem, koho me nazory mohly zastrasit. Urcite jsem to tak nemyslela, jen to tak nejspis vyznelo (zalezi kdo to cte a na ktere strane barikady stoji ;-) )

Ty vyzkumy,jak pise i maschul, se delaly opravdu napr. v Nemecku. V tom zapadnim se papirovky pouzivaji asi 25 let, v tom vychodnim asi tak jako u nas, tedy 15 let. A zjistili, ze kluci ze zapadu maji opravdu vetsi problemy s neplodnosti ci rizikem vyskytu rakoviny (tedy ve varlatech).

Vychazim jen z toho, co jsem si zjistovala, protoze me dana problematika zajima.

Tak se tesim na dalsi prispevky, nebo to snad opravdu ochablo???

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.