| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak vybrat kočárek?

Ahoj Anito,
mám osmiměsíční mimčo narozené v květnu, má asi 72 cm a 9 kilo. Po velkém vybírání jsem si loni koupila hluboký PegPerégo, korbičku a podvozek Classe4, což jsou velká měkká kola. Právě s ohledem na to, že malý bude v zimě už celkem velký, ale zase né tak velký, aby v pohodě seděl ve sporťáku, jsem chtěla korbičku. Korbičky např. u Jané, Mutsy nebo Quinny jsou malé, pro jarní mimčo by v zimě už rozhodně nestačily. S kočárkem jsem 100% spokojená, je fakt vychytaný, a využívám ho každý den, malý v něm venku spí, často ho skládám, rozkládám, je poměrně lehký (asi 13 kg), krásně se s ním jezdí, snadno se skládá, čistí, nevyšisoval, uveze i těžší nákup, na podvozek se dá nacvaknout autosedačka PegPerégo. Korbička má rozměr asi 72x38 cm a malého jsem v ní vozila pohodlně i s fusakem do osmi měsíců. Na délku ale už nestačil, tak teď asi týden používám sportovní nástravbu Giro na stávající podvozek, z toho mám zatím pocit smíšený. Na délku je to dobré, ale tím, že je sedačka dobře polstrovaná, tak na šířku když se položí a do ní dá mimino ve fusaku, tak se mi to zdá úzké, je to asi 35 cm. Malý ale neprotestuje a ochotně v něm nadále spí venku i 3 hodiny:-) Až na jaře vyndám fusak, věřím, že to bude zas o něčem jiném a budu spokojená. Sedačka i korbička jde na podvozek nacvaknout po i proti směru, dokonce se dá nastavením podvozku změnit i sklon sedu z úplně vodorovného do nakloněného dozadu. Má zateplený nánožník a stříška se používá z hlubokého. Podvozek je skvělý, takže určitě si tenhle kočár nechám na procházky do města i do terénu. A počítám s ním i pro dalšího případného potomka.
Teď koukám ale i po golfkách, které budou lehké a dobře skladné do auta, na takové ty popojížďky za nákupy a na cestování. Favority jsou PegPerégo Pliko 3 a Inglesina Zippy. Inglesinu jsem ale ještě neviděla naživo, pouze na netu, ale asi zase půjdu do PegPeréga, to je prostě moje značka:-) Mám od nich i jídelní židličku, tu tedy z druhé ruky, ale taky jsem 100% spokojená.

Takže radím hlavně vybírej (mimo jiné) prostorný kočárek. Šťastnou ruku při výběru a hlavně zdravé miminko a dobrý porod!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.