| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Ty piješ, když kojíš?!

Bobe,
to ovšem záleží na vkusu jednotlivce, co bude považovat za ironii a co za přiblblou jízlivost. :o) Není na světě člověk ten, aby se zachoval lidem všem. :o)

Mmch - jedům, které jsou v interiéru auta se lze vyhnout tak, že tím autem nebudu jezdit. Nebo jím nebudu vozit mimino. Já vím, že Radima nepsala nic o autech, jen jsem si na to vzpomněla na základě poznatků z jiné diskuse. Třeba dítě v životě nevzala ani do auta, ani do autobusu. To nevím. Každopádně mi přijde úsměvný, když někde vidím (slyším) hrozně zodpovědný matky, co při kojení nepolknou ani Celaskon, jedí jen bio potraviny a pijou mrkvovou šťávu, ale jezdí s dítětem den co den autem na plavání, na cvičení nebo do mateřského centra. Ponechám si proto laskavě své blbé argumenty a zopakuji, že podle mého názoru škodí častý pobyt v autě kojenci víc, než jedno malé pivo, které si kojící matka dá v neděli po obědě.
Můžeš s tím nesouhlasit, můžeš proti tomu protestovat... ale to je asi tak všechno, co s tím můžeš dělat. :o)


Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.