| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Rodičovský příspěvek

Ahoj Tedy tento příspěvek je do nebe volající!Možná jste vyžily z toho co jste měly jen proto že bydlíte v nějaké vízce ale počítám spíše s tím že vás podporovaly rodiče.Mě osobně v dnešní době pouhé 4 500 Kč na jídlo pro 4 člennou rodinu nestačí!!!Nevím vy možná ano???Jsem tedy doma,manžel je strojvedoucí v metru takže jeho plat se pohybuje něco nad 20 000 Kč.Skoro 15-ti letá dcera půjde na střední školu a již teď mám hrůzu co to všechno bude stát peněz ikdyž jde na státní(pomůcky-knihy atd.).Samozřejmě jako spousta mladých jsme zadluženi kde se dá.Takže půjčky a různé poplatky a co mi zbyde???Zaokrouhleně 7 000Kč.Tak mi řekněte z čeho mám spořit na důchod,jak si mohu dovolit si jen tak něco koupit abych nemusela neustále přemýšlet nad tím co si mohu dovolit koupit a co ne??!!Kde je ovoce a zelenina???Každý den Dítěti jogurt???Musela bych asi chodit krást!!!!!ale to jsem zas právě slušně vychovaná že bych nikdy nekradla!!!A to je právě to že za výchovu našich dětí by nám měly zvýšit krodičovský příspěvek!!!!MY jsme rodiče a my VYCHOVÁVÁME naše DĚTI aby z nich byli řádní občané našeho státu!Tak za to chci mít taky řádně zaplaceno!Paní se ale řadí asi mezi ty že mít děti si bude moci jenom někdo,že???Mám děti proto že je miluji a život bez nich si neumím představit.Končím za případné hrubky se omlouvám.Jiřina

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.