| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Po jedenácti porodech mám o jedenáct kilo víc

Psychousi, skutecne uz jsi vysvetlil, ze s "uchylkou" jsi nikoho nechtel dotknout, tak se ti omlouvam. Ja take nemyslela jsem to zle, jen jsem odkazovala na kontext, ve kterym Pavla vstoupila do diskusi. Pavla je velice hakliva, kdyz ma pocit, ze ji nikdo prisiva nejaky nevysloveny vyrok, ale velice rada dela totez jinym lidem, vis:-))).
Ze kazdy ma pravo na vlastni postoj, samozrejme, souhlasim. Snad nic jineho nerekla jsem. Mimochodem, ja mam jedno dite a je velika pravdepodobnost, ze tak to zustane.
Ze fanatizmus a fundamentalizmus muzou vest k prusvihu je to pravda. Ale nemame duvod soudit, ze pan Nagl a jeho zena i deti ma prusvih. Muzete se ptat, jestli mate podezreni - proto asi chteli otevrit diskusi. Mam kamarady, ktere pochazely s fundamentalistickych vzdelanych katolickych rodin. Nemely zadny prusvih. Byly naprosto fajn, a vynikali socialni inteligenci. Jak jsem psala Sylve S, znam i opacne pripady. Jako psychous znas i hodne tragedii jedinacku. Planovana rodina muze take se stat fundamentalistickym postojem. Ale proto nebudeme napadat kazdeho, kdo verejne rekne, ze nechce vice nez 1 dite?
Postoj cirkvi k antikoncepci? Co se tyka kampani proti kondomum v mistech, postizenych pandemii AIDS, souhlasim s tebou. Nemam rada take praktiky, kdyz stat prebira postoje cirkvi (jakekoliv). Treba zakaz legalnich potratu. Ale nravni postoje katolicke cirkvi maji i svoje svetlejsi a alespon pro diskusi relevantni stranky. A tohle v teto diskusi chtela jsem rict.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.