| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Přirozený porod 3: Po porodu

Dobrý den, nedá mi nereagovat na váš příšpěvek a vyjádřit svůj názor. Myslím si, že jste jednali dost neuváženě a porod berete na lehkou váhu. Nikdo, ani vaše známá dula nemůže předem vědět, zda nenastanou komplikace u porodu, nebo po něm, jak u dítěte, nebo u matky. Já jsem rodila asi před 4 lety a nyní jsem v 36 týdnu. Můj porod mi vyvolávali, měla jsem kapačku na zesílení stahů, musela jsem být na monitoru a měla jsem nástřih hráze, chlapeček měl problémy s dýcháním, ale až za několik hodin a kdyby lékaři včas nezakročili, dopadlo by to dost špatně, ani pomyslet na to bych nemohla. Nechápu někoho, kdo ohrožuje zdraví právě narozeného miminka, kdyby se doma něco přihodilo, tak by už bylo třeba pozdě na to jet do porodnice, nebo volat nějaké zdrav. asistentky ap. Porod mi nepřipadal moc krásný, bolesti jsem měla velké a chvílema jsem myslela, že už to nezvládnu, ale byla jsem v dobrých rukou zkušených lékařů, kteří by určitě zakročili, kdyby bylo potřeba. Nechám si vždy poradit,( a ještě se mi nikde nestalo, že by mi na moje otázky neodpověděli)od zkušených lékařů, kteří vědí co dělají a mají k tomu kvalifikaci, odpovědnost za své činy...Nikdy, i když budete zbírat informace, číst o porodech ap. nebudete mít takové znalosti jako lékař, porodník, který má praxi v porodnictví a znalosti. Nevím co by pan Petr dělal, kdyby jeho žena měla komplikace, začala hodně krvácet, nebo něco jiného, to by asi ty lékaře, kteří chtěli dodržet postup prosil, aby s ženou něco udělali a pomohli jí, potom by mu nezbylo nic jiného, než jim věřit a měl by oči pro pláč. Měli velké štěstí, že se jim nic nepřihodilo, to by potom byli rádi, za každý rutinní postup. A nebo miminko, které má kritickou dobu po porodu, co kdyby nastali problémy doma, to by asi s brekem letěli zpět do nemocnice a trhali si vlasy, že se to nemuselo stát. Myslim si, že těch pár dní v nemocnici, ať už máte, či z jakéhokoliv důvodu nemáte dítě u sebe se přečkat dá, jste pod dohledem zkušených lidí a miminka si doma užijete až až. I takové nedonošené dětičky, které musí být v inkubátoru třeba několik týdnů svoje rodiče milují. Je to velké riziko takhle ovlivňovat personál a mluvit jim do toho, když ani pořádně nevíte co se děje, máte jen nějaké teoretické zkušenosti.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.