| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Spaní v mámině a tátově posteli může být pro děti osudné

Dobrý den,
jmenuji se Veronika a mám čtyřměsíční dceru Agátu. Ráda bych od někoho radu.
Moje dcera spí cca 1 - 2 hodiny dopoledne na balkóně, odpoledne spí asitak 2 - 3 hodiny v kočárku na procházce. Navečer kolem šesté je protivná, ta ji "v autosedačce na nafukovacím balónu" uspíme a spí tak půl hodiny. Koupeme v 19,30 h. a pak u kojení v leže usne cca ve 20 h. Ale: usne tak na půl hodiny a pak se vzbudí. Chvíli je protivná a pobrekává, chvíli ji ukazujeme hračky a je klidná. Za hodinu jí dám znovu prso vleže, jenže ona neusne a zase se vše opakuje. Takže nakonec usne někdy ve 23 h., někdy déle. Potom už spí dobře vzbudí se v noci 2 - 3x na kojení a ráno se probudí kolem 8,30 h. a už nespí. Jinak je moc hodná, zbytečně přes den nebrečí. Někdy jí trápí prdíky, ale to jen málokdy. Nevím, jak ji donutit, aby spala už po koupání. Nikdy neusne sama od sebe v postýlce doma. Celkově, doma v teple se jí přes de nespí moc dobře. Jakmile se vrátíme z procházky a má doma dospat, tak se probudí po chvilce. V noci kojím vždycky v leže, odkrknout ji nenechávám, jelikož u kojení obě vždy usneme a spí na boku a probudíme se až na další kojení. Někdy se probudím dřív a Agátu dám do postýlky, ale to málokdy. To by mě ani tak nevadilo, ale ráda bych nějakou radu ohledně usínání. Zdá se mi, že to má moje dcera nějak obráceně. Prosím poraďte, jestli máte někdo nějaké podobné zkušenosti. Když ji nechám méně spát přes den, nebo třeba dopoledne bych ji nenechala spát vůbec, tak je strašně portivná a brečí. Děkuji Vám, Veronika V. hanver@seznam.cz

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.