| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Po jedenácti porodech mám o jedenáct kilo víc

Pavlo, mi nejde o nadseni, to jsem snad rikala nekolikkrat. Jde mi jen o to, jestli ten snadny pristup kamkoliv je absolutni hodnotou? Ja vim, ze ta rodina muze cast anebo i vsichni svoje deti zklamat. Urcite jejich deti s pozici marginala budou konfrontovani drive. To jo. Ale i v normalite ciha spousta riziku - zabednenost, sobectvi, panovacnost. Znas ty fascinujici knizky od Prekopove? Ja bych neumela podle nech zit, ani nechtela bych, ale jeji argumenty, ze ve velke rodine spousta chyb modernich rodicu nejsou mozne, mne vzdy fascinovaly. Vis, ja nemam to nutkani dokonale naprojektovat svuj zivot tak, abych byla dokonala matka ci dokonala zena. Proto ze s postupujicim starim a kilomentrami cest mi dochazi, ze zadny ten universalni zpusob ani dokonce ten zlaty stred neni. Nektere Romske deti na brnenskym hristi a nektere moje znami Polaci (hele, vlastne i katolicti Cesi) vynikaji socialni inteligenci o hodne vice nez muj zcela chytry a nadany kluk. Ja pokousim se zit tak, abych z toho, co delam, mela dobry pocit. Za prastenou mi by oznacit hodne kdo, vcetne moji mamy. Ale preji to i vsem ostatnim - tu svobodu si rozhodnout, co pro nej ma cenu. Nejde o obdiv, o ten ani sama nestojim, spise takovou obycejnou uctu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.